ORIGINALUMAS IR AUTENTIKA IŠ SAULĖTOSIOS TOSKANOS


Spalvingoji Toskana – tikras rojus ne tik meno, įspūdingos gamtos, tradicinio maisto kultūros mylėtojams, bet ir išsiilgusiems išskirtinos autentikos bei tikrumo. "TOSKANOS dovanos" - tai internetinė krautuvėlė, kurioje Italijos mylėtojams pateikėme aukščiausios kokybės ypač tyro pirmojo šalto spaudimo alyvuogių aliejaus, alyvuogių bei natūralios kosmetikos su ypač tyru alyvuogių aliejumi asortimentą.

EXTRA VIRGIN (PIRMOJO ŠALTO SPAUDIMO) ALYVUOGIŲ ALIEJUS

Tai aukščiausios kokybės, išgautas mechaniškai spaudžiant alyvuoges. Itin tyras alyvuogių aliejus, kilęs iš biologinio žemės ūkio, gaunamas auginant alyvuoges natūraliais būdais, be pesticidų. Ekologiškos alyvuogės, kurias ruošiamasi spausti, laikomos atskirai nuo įprastinių. Malant ekologiškos alyvuogės su kitokiomis alyvuogėmis  taip pat nekontaktuoja. Augalinis aliejus, išgaunamas naudojant mechaninius procesus, be manipuliacijų ar cheminių priedų, skirtingai nuo kitų sėklų aliejų. Norint išgauti kokybišką itin tyrą alyvuogių aliejų Toskanoje, labai svarbi alyvuogių, kurios ne renkamos, o skinamos, kokybė bei spaudimo ir šalto išgavimo būdas. Visi šie faktoriai svarbūs išgaunant kiek pikantišką, truputį kartoką, tamsiai žalios spalvos aliejų.


FUNKCINĖ KOSMETIKA


„Frantotio Sanminiatese“ funkcinės kosmetikos linija su ypač tyru alyvuogių aliejumi. Kosmetika kurioje veikliosios ypač tyro alyvuogių aliejaus savybės nuostabiai dera su svarbiomis natūraliomis funkcinėmis medžiagomis. Produktai itin veiksmingi, pasižymintys greitu rezultatu. Be parabenų, be petrolatų, be SLES.


EKOLOGIŠKA KOSMETIKA


„Prima Spremitura BIO“ yra ekologiškos ir sertifikuotos kosmetikos linija, kurioje naudojamas ekologiškas, ypač tyras alyvuogių aliejus „Toscano PGI“. Be parabenų, be petrolatų, be SLES.